Yorgan ve Battaniye Yıkama Hizmeti

■ Yorgan ve battaniyelerimiz hayatımızın önemli eşyalarından bir tanesidir. Özellikle geceleri rahat uyku uyumamıza sebep olan ve bizleri soğuktan koruyan en önemli eşyadır.

■ Yün yorgan ve elyaf yorganlar arasın da temizlik konusun da bir çok fark vardır. Yün yorganların temizliği bir hayli zor ve meşakkatlidir, özellikle yünlerin renk vermesi kaçınılmazdır. Yorganların iç içe yıkanması demek elyaf ve pamuk yorganların hijyenik olma özelliklerini baltalamak demektir.

■ Bu yüzden yorgan çeşitlerini ayırarak yıkama işlemine tabi tutuyoruz.

■ Bu yüzden yorgan çeşitlerini ayırarak yıkama işlemine tabi tutuyoruz. Özellikle yün yorganların yıkanmasın da daha çok dikkat edilmesi gerektiğini bildiğimiz için bu çeşitleri tek başına yıkıyoruz.

■ Kuruma aşamasın da yorganların nasıl yıkandığı belli olmakta. Eğer sararmış bir leke görüyorsanız yorganlarınız da kesinlikle yıkama makinelerin de karma karışık halde yıkanmış demektir.

■ Tazyikli su kullanılmamış ve daha evvelden kullanılmış su ile yıkandığını anlayabilirsiniz.yorgan yıkama Elyaf ve pamuk yorganların temizliği battaniye temizliği kadar kolaydır